Pripravujeme: 
   

Výstavy a podujatia NMG v Lučenci - 2014

Pozývame Vás a Vašich priateľov na koncert Mariána a Martina Geišbergovcov dňa 20.10.2014 o 18:00 hod

Anotácia, ktorú sme dostali od ich koncertného manažéra:

Koncert výborného slovenského herca Mariána Geišberga, ktorého zamatový hlas si vás získa v každej piesni a jeho syna, talentovaného muzikanta, speváka a dramaturga Martina Geišberga. Pesničkári dvoch generácií, dve výrazné osobnosti slovenskej folkovej scény.

Herca a spisovateľa Mariána Geišberga netreba asi nikomu predstavovať – jeho pesničkárstvo, v ktorom sa expresívny divadelný prejav prelína s hudobnou zložkou, je rovnako nezameniteľné ako jeho herectvo. Martin Geišberg je predstaviteľom mladšej pesničkárskej generácie, ktorá už kombinuje tradičné akustické nástroje v elektronickými „krabičkami“.

Ich pesničky sú plné všetkého, čo ulahodí srdcu aj duši. Ich hudba je charakteristická jedinečnou hudobnou poetikou. Poetikou, ktorá vás rozosmeje, rozplače, či roztancuje. Hudba, ktorá vo Vás nechá krásny, nezabudniteľný zážitok.

 

(foto: Richard Bednár)

 

 Fotografická výstava


Výstava bude prezentovať výber z dlhoročnej portrétnej fotografickej tvorby mladej autorky Kataríny Acél - Gálikovej, absolventky štúdia v ateliéri Tibora Huszára.

-

-

Veríme, že v spolupráci s Vami skvalitníme naše služby. Radi Vás privítame na  výstavách NMG.
                                                     kolektív pracovníkov Novohradského múzea a galérie v Lučenci

 
postmaster@nmg.sk   2.10.2014